Özcan Işıklar Koltuğunu Çocuklara Devretti

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar’ın koltuğunu sembolik olarak devralan Turgut Reis İlköğretim Okulu 4-A sınıfı öğrencileri, talimatlarını sıraladı.

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Programı çerçevesinde makamını sembolik olarak Turgut Reis İlkokulu 4-A öğrencilerine devretti. Sırasıyla koltuğu devralan çocuk başkanlar, ziyaretlerini Okul Müdürü Hakan Can ve Sınıf Öğretmeni Fatma Yılmaz eşliğinde gerçekleştirdi.

 

ÇOCUK BAŞKANLAR TALİMATLARI SIRALADI

4-A sınıfı öğrencileri Öykü Uzun, Cemre Mandacıoğlu ve Ahmet Onur Kartal’ın talimatları sırasıyla Turgut Reis İ.Ö.O bahçesinin zeminin yumuşak zeminle kaplanması, başlanan yol çalışmalarının en kısa sürede bitirilmesi ve termik santral yapımının durdurulması oldu.

 

IŞIKLAR TALİMATLARIN YERİNE GETİRİLECEĞİNİN SÖZÜNÜ VERDİ

Talimatların en kısa sürede yerine getirileceğinin sözünü veren Başkan Işıklar: “Dünyada sadece bir tane çocuk bayramı var. Hepimiz çocuk sevgisini, çocuk ruhunu sonsuza kadar koruyacağız. Sizlere armağan edilen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nızı gönülden kutluyorum” diyerek onlara kitap hediye etti. Başkan Işıklar’a teşekkür eden öğrenciler, birlikte hatıra fotoğrafı çekildi.

Bir önceki yazımız olan Özcan Işıklar'dan 3 yıl değerlendirmesi başlıklı makalemizde özcan ışıklar açıklama, özcan ışıklar haber ve özcan ışıklar haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın